Pire İlaçlamapire ilaçlama

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama


Pestex Pire İlaçlama İle Pirelerden %100 Kurtulun

Pire ilaçlama, yaşam alanlarındaki pire istilasını yok etmeye yönelik fiziksel ve kimyasal müdahalelerdir. Dünya genelinde yaklaşık olarak 2200 çeşit pire türü bulunur. Alanlara pire ilaçlaması uygulanmadan önce pire türü analizi gerçekleştirilmelidir.

Pestex İlaçlama ve Fümigasyon müdahale programını, pire analizi sonuçlarına göre oluşturur. Profesyonel analiz sonucunda, kapsayıcı pire ilaçları uygulaması şekillendirilir. Pire sorunlarının önüne geçmek, doğru ilaç uygulamaları ile mümkündür.

Pire istilasından %100 kurtulma garantisi ile hizmet veren firmamız, İstanbul pire ilaçlama sektörünün uzun yıllardır lideri konumundadır.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Pire İlaçlama Hizmeti

Pestex pire İlaçlama şirketi, sağlık bakanlığı onaylı olup İstanbul’un bütün ilçelerine ilaçlama hizmeti vermektedir. Pire türüne göre özel hazırlanan ilaçlarımız, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünleri ihtiva eder.

Profesyonel ekip ve onaylı belge hizmetlerimiz;

Pire türünü analiz eder,
Pirelenmeye sebep olan nedenleri belirler, (kedi piresi, köpek ve diğer evcil hayvanlardan kaynaklı olup olmadığını detaylı araştırma sonucu ile saptanır.)
Mevcut probleme göre özel ilaç uygulamaları sağlar,
Pire istilası sorununun yenilenmemesi için önlemleri tespit ederek raporlar.

Sektörün öncüsü olan firmamız, en iyi hizmet standartlarıyla pire mücadelesi alanında daima yanınızdadır. Sizlerde ilk seansta %100 kesin çözüm istiyorsanız, firmamızdan pire ilaçlama randevunuzu hemen oluşturun.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire görülen ortamda kişilerin ilk yapması gereken şey, profesyonel bir ilaçlama firması ile irtibata geçmektir. Pire türleri, istilacı bir yapıya sahip olduğundan bilinçsiz yapılan tüm uygulamalar, evde pireleri ve hasarı arttırmada büyük etken olacaktır.

Pestex Böcek İlaçlama kontrol uzmanları, sizler için detaylı bir araştırma yaparak popülasyon bölgelerini belirler. Mekân taraması gerçekleştirildikten sonra, pire ilaçlaması yönetim planı hazırlanır.

Pire ilaçlama nasıl gerçekleştirilir?

1. Pire ilaçlama hizmetlerinin ilk adımı, pire ısırıkları şüphesi olan bireylerle görüşme sağlamaktır.
2. Evde evcil hayvan özellikle kedi köpek besleniyor mu ve evcil hayvan bakımı hijyenik bir şekilde gerçekleştiriliyor mu öğrenilir.
3. Pire popülasyon kaynağı tespit edilir.
4. Analiz doğrultusunda olmak üzere doğru yöntemler belirlenerek ilaçlama sağlanır.
5. Kontrol uzmanlarımız tarafından ilaçlama öncesi ve sonrası yönergeler, detaylı bir şekilde aktarılır.

Pireler, diğer istilacı türlere oranla daha riskli canlılardır. İç mekânlarda 22-30 ay kadar yaşayabilir ve üreme hızları günde 40 50 yumurtaya kadar ulaşabilir. Bu sebeple, pire tespit edildiğinde zaman kaybedilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Aksi halde, doğru firma ile pire ilaçlamadan sorunu çözmek olası değildir.

Bahçe Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bahçe pire ilaçlama, dış ortamda görülen pire popülasyonunun yok edilmesi için gerçekleştirilen işlemlerdir. Uygulama aşamalarında dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Açık alan ve bahçe pire ilaçlaması nasıl yapılır hususunda dikkat edilmesi gerekenler:

Bahçenin yüzölçümü, kullanılacak pire ilacı çeşitleri ve doz kullanımlarını belirler. Alan geniş ise sırt pülvarizatörleri kullanılır. Alan dar ve geçirimsiz bir zemin varsa matabi ilaçlama pompası ile ilaçlama gerçekleştirilir.

Firmamız doğaya özdeş ilaç çözeltileri kullanır. Hedef, pire harici hiçbir canlıya zarar vermemektir. Her ihtimale karşı arı ya da farklı canlılar alandan belli bir süre uzaklaştırılması tavsiye edilir.

Hazırlanan pire ilaçları, bütün alanlara detaylı bir şekilde uygulanır. Kalan ilaç kalıntısı ise kullanım prospektüsüne uygun şekilde imha edilir.

Evde Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Evde pire ilaçlama toz, sıvı ya da jel formdaki özel ilaçlarla gerçekleştirilir. Pire ilaçlaması, bütün yüzeylere uygulanarak gerçekleştirilen ilaçlama türüdür.

Pire ilaçlama uzman ekipler tarafından titiz bir program ile uygulanır. Firmamız, pire ilaçlama kesin çözüm %100 garantili sonuç ile hizmet vermektedir.

Pire İlaçlama Ev için Nasıl Uygulanır?

İlaçlamanın gerçekleştirileceği ev genişliği, ilaçlama süresine etki eder. Genellikle 35-40 dakika içerisinde ilaçlama uygulaması sonlandırılır.
İlaçlama öncesi ortamın hijyenik ve düzenli bir hale getirilmesi gerekir.
Firmamız en etkili pire ilacı uygulamasını gerçekleştirir.
Pire türüne göre kokusuz (mikro kapsüllü) sıvı ya da jel ürünler kullanmaktayız.
İlaçlama sonrası 2-4 saat aralığında evde bulunulmaması gerekebilir.

Pire İlaçlamadan Sonra Temizlik Uygulaması

Pire ilaçlamadan sonra ev temizliği, ürünün çeşidine göre belirlenir. Kokulu ilaç kullanımlarında, evi havalandırmanız ve görülen kısımların üzerinde temizlik yapabilmeniz mümkündür. Gözle görülmeyen alanlarda ise 15 gün sonra ıslak bir temizlik yapılması önerilir.

Genel temizlik için 15 gün beklenilmesinin sebebi, yumurtaların ilaçlardan etkilenme sürecini gözlemlemektir.

Kokusuz ilaç uygulamalarında detaylı temizlik aşamasına gerek yoktur. Uzman kadromuz, ilaçlama öncesi ve sonrasında gerekli tüm bilgileri sizlerle paylaşacaktır.

En İyi Pire İlaçlama Şirketi Pestex İlaçlama Ve Fümigasyon

İstanbul en iyi İlaç firması olarak uzman kadromuzla birlikte analiz ve süreçleri profesyonelce yönetmekteyiz. Her aşama titizlikle organize edilmesi gereken süreçlerden oluşur. Doğaya özdeş pire ilacı uygulama ve teknikleri ile %100 müşteri memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Pire ilaçlamanın öncesinde ilaçlamayı düşündüğünüz mekânlar için herhangi bir işlem uygulaması yapmanız gerekmez. Profesyonel ekibimizle irtibat kurduğunuz anda süreç planlaması başlatılmış olur.

Ekibimiz pire tespiti için sizlere randevu vererek evinizde analizi gerçekleştirir. Akabinde sebep belirlenerek işlem başlatılır. (evcil hayvanlarda pire, hijyen etkisi vb.)

Pire İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

Pire ilaçlama firmaları farklı pire ilaçlama fiyatları politikası uygular. Pestex İlaçlama pire ilaçlama işlemini en cazip fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunar. Hızlı ve ekonomik çözüm noktası firmamız ile pirelerden %100 kurtulun!

Anadolu yakası pire ilaçlama ve Avrupa yakası pire ilaçlama hizmet ağı ile kaliteli ilaçlama sistemini bütün ilçelere başarıyla ulaştırmaktayız. Pestex Pire İlaçlama ile 7/24 profesyonel hizmet desteği almak için hemen tıklayın.

Merak Edilen Sorular

Pire İlaçlama Sonrası Evi Terk Etmem Gerekiyor Mu?
Genelde kokusuz gerçekleştirilen işlemlerimizde, ortamın kuruması için 2-4 saat kadar evde olmamanız gerekebilir.

Kullanılan İlaçlar, İnsanlar Ve Hayvanlar Üzerinde Zararlı Etkiye Sahip Mi?
Pestex İlaçlama sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanır. Böylelikle, ilaçların insan ve hayvanlar üzerinde herhangi bir zararlı etkisi yoktur.

Pire İlaçlama Ne Kadar Zamanda Yapılır?
Mekân yüzölçümüne bağlı olmakla birlikte, genelde 35-40 dakika içerisinde ilaçlama uygulaması gerçekleştirilir.

Pire İlaçlama Yapılırken Evdeki Kedim Etkilenir Mi?
Pire ilaçlama işlemi evdeki bütün zeminlere uygulanır. İlaç kuruyana kadar kedi ve diğer evcil canlıları alandan uzaklaştırmanız onlar için daha sağlıklı olur.

Profesyonel fümigasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sağlamaktayız. İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın