Böceklerden Nasıl Kurtulurum?Böceklerden Nasıl Kurtulurum?

Böceklerden Nasıl Kurtulurum?

Pestex İlaçlama & Fümigasyon yapmış olduğu çalışmalarda böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmayı % 100 garanti etmektedir. Yaşam alanlarımızda oluşan böcek, haşere ve kemirgenlerin sayısı arttıysa kurtulmak için kesinlikle yetkili profesyonel ilaçlama şirketi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Pestex İlaçlama ve Fümigasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. olarak insan sağlığını, evcil dostlarımızın sağlığını düşünerek uygun ilaçlama uygulamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 yanınızdayız.
Sayısı çok az olan haşerelerden kurtulmak için evdeki böceklerden nasıl kurtulurum yazımızı inceleyebilirsiniz. Bu sayede evdeki böcekler çoğalmadan profesyonel hizmete ihtiyaç duymadan kurtulabilirsiniz.

Böceklerden Nasıl Kurtulurum?

Karıncalar İle Doğal Mücadele Yöntemi


Karıncalar ile doğal mücadele yöntemi

Evlerinizde karıncalar ile doğal mücadele etmek için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz.
Yarım çay kaşığı toz tarçını veya tarçın yağını bir bardak suyun içine dökün.
Bir diğer yöntem de pencerelere, kapı girişlerine ve evin diğer girişlerine çubuk tarçın bırakmak.
Son bir yöntem de sprey şişesine tarçın yağı ve su ekleyip bunu karıncaların geçtiği yolların üstüne püskürtmek.

Hamam Böceği İle Doğal Mücadele Yöntemi


Hamam böceği ile doğal mücadele yöntemi

Bir kap karbonat ve bir kap şekeri karıştırıp bunu evinize serpiştirin. Hamam böcekleri şekere doğru çekilir ve karışımı yer. Karbonat da içlerinde baloncuklar oluşmasına sebep olup onları öldürür.

Gümüş Böceği İle Doğal Mücadele Yöntemi


Gümüş böceği ile doğal mücadele yöntemi

Nem böceğini yok etmek için sedir yağını su ile karıştırıp evinizdeki çatlak ve yarıklara püskürtün. Nem böceği yani gümüşçün (gümüş böceği) lavanta kokusunu da sevmez. Lavanta yağını da sulandırarak püskürtebilirsiniz. Yerlerin limon kokusu ile temizlenmesi de gümüş böceğini rahatsız edecektir.

Örümcekler İle Doğal Mücadele Yöntemi


Örümcekler böceği ile doğal mücadele yöntemi

Örümceklerin naneden hoşlanmadıklarını biliyor muydunuz? Örümcekleri evinizden uzak tutmanın en kolay yöntemlerinden biri, bir sprey şişeyi nane yağı ve su karışımıyla doldurup evin içine sıkmaktır. Böylece hem örümcekleri evinizden uzak tutabilir hem de evinizin mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.

Sivrisinek Böceği İle Doğal Mücadele Yöntemi


Sivrisinek böceği ile doğal mücadele yöntemi

Sarımsak doğal bir sivrisinek kovucudur. Sarımsağın güçlü kokusu içeriğinde ürettiği sülfürlü bileşimden kaynaklanmaktadır.
Tarçın. Bu baharat aromasının bizler için enfes olmasına rağmen, sivrisinekler nefret eder.
Fesleğen.
Kekik.
Nane.
Karanfil.
Biberiye.
İdris Otu.

Bazı Haşere ve böcekler ile doğal mücadeleleri yöntemleri yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Eğer bu yöntemlerle haşere yada böcekler uzaklaşmadıysa sadece 15 dk da evinizi profesyonel ilaçlatıp böceklerden kurtulmak istiyorsanız lütfen Anadolu yakası için 02164737839 ve Avrupa yakası için 02125827929 telefonlardan iletişime geçiniz

Profesyonel fümigasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sağlamaktayız. İstanbul'un her semtine en uygun fiyatla, kokusuz %100 ekolojik ve garantili böcek ilaçlama hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Arayın